Logo sute

 
т. (044) 369-33-06     
f. (044) 369-33-07
Реєстрація
Забули пароль?
Корзина
Кошик порожній

Про Fissman

Історія FISSMAN

З часу свого заснування в 2008 році компанія FISSMAN перетворилася на найбільшого виробника посуду і аксесуарів для кухні. Крім штаб-квартири і головного офісу в Гонконгу, компанія має представництва в різних країнах світу, в тому числі в Латвії, Литві, Україні, Казахстані. Кілька складських пунктів в Азії (Китай) і Європі (Литва) дозволяють оптимізувати логістичні витрати і раціоналізувати процес виробництва.

FISSMAN випускає понад 12000 кухонного приладдя та аксесуарів для домашнього використання і посуду для ресторанів, кафе, барів, і незмінно користується довірою споживачів.

Інновації

FISSMAN є лідером у виробництві кухонного посуду і задає стандарти в цій галузі.

Наш головний козирь- це інновації. Компанія незмінно вірна ідеї впроваджувати все краще, що з'являється в сфері виробництва кухонного посуду.

Якість

Стандарти якості FISSMAN залишаються найвищими і незмінними з моменту заснування компанії. Все, що ми робимо, ми робимо на «відмінно».

Стиль

Дизайнери FISSMAN створюють унікальний впізнаваний стиль посуду FISSMAN. Ми виробляємо продукти, які не просто виконують свої функції, але є прикрасою інтер'єру і способом самовираження.

Стратегія

Безперервний розвиток, збереження і зміцнення позицій флагмана галузі залишається основним пріоритетом FISSMAN.

Наші знання, навички та завзятість лежать в основі принципу сталого розвитку компанії.

Щороку ми запускаємо на ринок близько 1000 нових продуктів, чуйно реагуючи на запити споживачів.

Ми передбачаємо бажання і потреби покупців.

Місія

Лідерські позиції FISSMAN в сфері виробництва високоякісної посуду зобов'язують нас приділяти особливу увагу культурі правильного харчування і здорового способу життя. Ми створюємо нашу посуд з турботою про кожного покупця, використовуючи у виробництві лише екологічно чисті безпечні матеріали.

Цілі

Ми сприяємо створенню та підтриманню широкої партнерської мережі, заснованої на тісних відносинах, чесності та довірі.

Висока якість продукції FISSMAN, помножене на ефективну рекламу і грамотний маркетинг, дає закономірний результат у вигляді постійного зростання виробництва і продажів.